Záruka kvality Tchibo TCM

Kvalitní výrobky Tchibo každý týden.

Tchibo se zaručuje, že výrobky prodávané ve svých obchodech jsou té nejvyšší kvality. Je jedno jestli se jedná o kávu, kávové doplňky nebo spotřební zboží. Tchibo TCM znamená kvalitu bez kompromisů.

Kvalita kávy

Když se řekne Tchibo, znamená to skvělý požitek z kávy která je tady již od roku 1949. Kvalita kávy Tchibo není omezena pouze na pečlivý výběr nejušlechtilejších kávových bobů, ale rovněž zahrnuje náročné pražicí metody a láskyplnou přípravu. Společnost přikládá velký význam průběžnému testování jakosti kávy – od vlastního zdroje až po šálek hotové lahodné kávy.

Svým zákazníkům Tchibo přednostně nabízí kvalitní kávu vyrobenou s velkou odpovědností. Myslí se tím senzorické vlastnosti, jako je chuť a vůně kávy,  ale též ekologické a sociální aspekty produkce. Nejlepší jakost totiž může nabídnout pouze v dlouhodobém horizontu, s důrazem o ochranu úrodnosti půdy a ochrany živobytí partnerů Tchibo a jejich rodin. Budoucnost sektoru kávy spočívá v jeho udržitelném rozvoji.

Kvalita spotřebních výrobků

Tchibo ručí za vysokou jakost svých výrobků: odborníci Tchibo vyvíjejí každý výrobek sami a dodavatelé společnosti ho pak vyrábějí výlučně pro Tchibo.

Například dětské prádélko vyrobené z organické bavlny, funkční nábytek, moderní stolní nádobí: výběr spotřebního zboží Tchibo je široký a rozmanitý.

Společnost své výrobky testuje ve své vlastní zkušebně i v nezávislých laboratořích. Pouze tehdy, když jsou splněna všechna kritéria, uděluje se pečeť jakosti TCM (Tchibo Certified Merchandise). Normy jakosti společnosti se vztahují nejen na čistě fyzikální atributy výrobku, nýbrž také i na podmínky, ve kterých byly výrobky vyrobeny. Jde například o sociální odpovědnost vůči všem zaměstnancům účastnících se výrobního procesu. Také se posuzují dopady způsobu výroby na životní prostředí.

»»» Navštivte stránky Tchibo a přesvědčte se o kvalitě TCM sami «««