Kávovar na kapsle Tchibo Cafissimo

Nová nabídka v obchodě Tchibo.cz každý týden.

Tchibo není jen výjimečná a kvalitní káva ale i doplňky pro její přípravu: kávovary Tchibo Cafissimo na kapsle. V malém, kompaktním a moderním dizajnu. Tchibo nabízí své kávovary ve verzi DUO a Classic a samozřejmě v bohaté paletě barev. Na stránkách Tchibo si můžete objednat i náhradní náplně různých příchutí.

Kávovar Tchibo Cafissimo DUO

Vynikající káva v každém šálku – vždy čerstvá!

Kávovar na kapsle Tchibo Cafissimo DUO je nejmenší kávovar na kapsle na světě. Je malý, kompaktní, v moderním designu a v pestré paletě barev.

Díky jedinečnému systému dvou tlaků pro spařování kávy s tímto kávovarem snadno a rychle připravíte dokonalé espresso nebo i skvělé caffè crema. Jednoduše si zvolte, na kterou z těchto kávových pochoutek máte právě chuť, a vložte do kávovaru kapsli Cafissimo určenou na přípravu espressa nebo caffè crema. Jednoduchým otočením kolečka pak už jen vyberete odpovídající typ kávy a se vším ostatním si kávovar Cafissimo DUO poradí sám. Tento kávovar je určen pro dokonalý požitek z kávy.

Kávovar Tchibo Cafissimo Classic

Nová řada kávovarů Cafissimo Classic je pokračovatelem velmi úspěšné série Cafissimo, ze které Tchibo prodal více než jeden milion kusů. Stisknutím jediného tlačítka si připravíte dokonalé espresso, caffè crema nebo dokonale překapávanou kávu. A s napěňovací tryskou vykouzlíte i dokonalé cappuccino i latte macchiato zcele jednoduše jako mávnutím kouzelného proutku.

»» Pro víc informací o kávovarech Tchibo Caffissimo navštivte obchod Tchibo zde ««

Výrazy z vyhledávačů: